Korona Gliwice - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Cytat tygodnia

"Serce na mistrzostwo, gra do dupy" - Pan Jerzy Wojewódźki, prezes GTSPNP nt. naszej gry.

Nocny Cup

Korona Cup 2012

Czas pożegnań

• autor: koronagliwice, 2013-08-30 11:42

Jak już pewnie wiecie nasza kadra dosyć drastycznie się zmieniła. Wystarczy tylko powiedzieć, że z ubiegłorocznej drużyny zostało tylko 3 zawodników. Kto odszedł dowiecie się po rozwinięciu,

1. Macio "Leśny 99" Leśniczuk - Leśny załamał się nieprzekroczeniem bariery stu bramek w sezonie ligowym i zdecydował się przenieść do Gotując Mieszaj.

2. Maciej "Solczi" Solczak - Leśny bez Solcziego jest jak zapalniczka bez ognia, jak Starsky bez Hutcha, czy jak Marusia bez Janka więc decyzja mogła być tylko jedna.

3. Tomek "Szyma" Szymański - doszedł do wniosku, że Korona i Gotując Mieszaj muszą mieć taka sama ilość zawodników Korony.

4. Paweł "Pablo" Solczak - nasz najlepszy bramkarz w historii zdecydował się zakończyć karierę, ale jak go znamy to czasem wpadnie na jakiś turniej.

5. Grzesiek "Magierka" Magiera - chłopak wybrał edukację i będzie śmigał uczyć się rysować.

6. Vartan "sami wiecie" Ayvazyan - zamiast w sobotę na mecze będzie śmigał do roboty argumentując to: "kurwa skąd mogłem wiedzieć..."

Autor: Treść:pozostało znaków:

Korona TV