Korona Gliwice - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Cytat tygodnia

"Serce na mistrzostwo, gra do dupy" - Pan Jerzy Wojewódźki, prezes GTSPNP nt. naszej gry.

Nocny Cup

Korona Cup 2012

Aktualnoci

Turniej: Nocny Cup za nami

• autor: magierka, 2012-07-01 15:15

Męcząca to była noc. Zaczęliśmy mocnym akcentem, wygraną z Emiter'em 1:4. Im bliżej było rana, tym gorzej. Udział w turnieju kończymy po 3 (w nocy/nad ranem?) porażką z finalistą, FC Renta 1:7. W międzyczasie przegrywamy z ekipą Gotując mieszaj.

Gościnnie wystąpili Furgi i Alan. Zagrał Paweł, który obchodził urodziny. Ponadto na parkiecie pokazali się Karaś, Gawron, Varti i Magierka.

Z powodu kontuzji nie zagrał Szyma, a z powodu zbyt później pory Oskar ... bez komentarza.

Solczi wystąpił ze swoimi ziomkami, Gotując mieszaj.

autor: ~Loki 2012-07-01 23:40:34

avatar Panowie to co WY robicie to jest dla mnie cos wielkiego!! zebrac tylu ludzi do grania od 20 do 6 w nocy w takich warunkach PELEN SZACUNEK!!

autor: ~karaś 2012-07-02 09:25:15

avatar Loki, jeszcze 2 drużyny były w zapasie :D

autor: ~magierka 2012-07-03 13:12:43

avatar Za organizację turnieju największe brawa należą się Karasiowi, który był pomysłodawcą i praktycznie sam wszystko zorganizował. Brawo!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Korona TV