Korona Gliwice - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Cytat tygodnia

"Serce na mistrzostwo, gra do dupy" - Pan Jerzy Wojewódźki, prezes GTSPNP nt. naszej gry.

Nocny Cup

Korona Cup 2012

Oprawy

Zgodowa oprawa, FC Wczorajsi - Jubilo (28.01.2012)

Wymiary: 2m x 3 m

Transparent reprezentacyjny

Transparent z okazji występu polskiej reprezentacji na MŚ 2006 w Niemczech, nawiązujący do spotkania w fazie grupowej z gospodarzem mundialu. Zaprezentowany przez zawodników Korony podczas meczu towarzyskiego na stadionie Śląskim, Polska-Kolumbia (30.05.2006).

Krótka historia transparentu:

Niestety transparent uległ zniszczeniu, dokładne zgnił w plecaku Karasia. Deszczowa pogoda, która towarzyszyła nam podczas meczu w Chorzowie znacznie przyczyniła się do jego zniszczenia a także Karaś, który zapomniał go wyciągnąć i wysuszyć. Transparent powstał u Karasia, który był jego pomysłodawcą. Dokładne wymiary nie są nam znane. Wykonany został z białego płótna oraz niebieskiego spreju. Do jego wykonania zostały przygotowane specjalne szablony. Sprejowanie odbyło się w zamkniętym pomieszczeniu przy użyciu specjalnych masek.

Korona TV

GTSPNP